TÜRK MUTFAĞINI LOS ANGELES'DA TANITACAK

Gastronomi Turizmi Derneği Türk Mutfağını Los Angeles'da Tanıtacak…

TÜRK MUTFAĞINI LOS ANGELES'DA TANITACAK
TÜRK MUTFAĞINI LOS ANGELES'DA TANITACAK

Los Angeles 'da Türk Mutfağı ve Türk ürünlerimizin tanıtımı için Los Angeles Başkonsolosu Can Oğuz ve Ticaret Bakanlığı Ticari Ateşesi  Yavuz Mollasalihoğlu ile Türk Kahvesi ve Baklavası ikramıyla gerçekleştirilen bir  toplantı yapıldı. Ülkemizin Los Angeles'da donanımlı ve nitelikli temsilcilerimiz ile işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Firma Sahibi Gürkan Boztepe;  12 ay boyunca burada çalışmalar için önemli yatırım yapacaklarını belirtti.

Los Angeles Başkonsolosumuz Can Oğuz  ve Ticaret Bakanlığı Ticari Ateşemiz Yavuz Mollaslihoğlu Dünya Sanat Merkezi ve Ticaretinin en önemli kentlerinden biri olan Los Angeles'da yapılabilecek Türk Mutfağı tanıtım stratejisi yanı sıra; Türk ürünlerinin marketlerde yer alması için GTD üyeleri ile strateji geliştireceklerini belirttiler.

Bu noktada GT Hijyen belgeli ürünlerin marketlere yer alması için T.C. Ticaret Bakanlığımız ve T.C. Turizm Bakanlığımız ile GTD işbirlikleri içinde olacaklar. GTD temsilciliği de Los Angeles'da çok yakında hayata geçiyor olacak.

HABER: MARKA DOKTORU