TÜRK EĞİTİM SEN’İN KAHVALTISINA İLGİ BÜYÜKTÜ

Türk Eğitim-Sen İstanbul 6 Nolu Şubesi’nin 21.12.2019 Cumartesi günü ‘Eryetiş Eğitim Kurumları’nda verdiği kahvaltıda Türk Eğitim-Sen’e gönül vermiş öğretmen ve davetliler programın gerçekleştiği devasa salonu tıklım tıklım doldurdu.

TÜRK EĞİTİM SEN’İN KAHVALTISINA İLGİ BÜYÜKTÜ
TÜRK EĞİTİM SEN’İN KAHVALTISINA İLGİ BÜYÜKTÜ İbrahim DİNÇ
Bu içerik 291 kez okundu.
Advert

Türk Eğitim-Sen İstanbul 6 Nolu Şubesi’nin bölgesindeki üye müdürlere, müdür yardımcılarına,iş yeri temsilcilerine ve üye memurları adına verdiği tanışma, dertleşme, birlik-beraberlik kahvaltısına, Eğitim çalışanlarının hafta sonu kursları ve sınavlardaki görevlerine rağmen; 300’ü aşkın davetlinin katıldığı görüldü.                                                                                           

Programa başlamadan önce Şube Başkanı Sayın Sami ÇELİK anlamlı bir konuşma yaptı. Ayrıca programa, Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. İbrahim ÖZTEK Bey’de “Dış Türkler ve Ermeni Meselesi”ni çok güzel bir şekilde anlattı. Salondaki dinleyiciler Prof. Dr. İbrahim ÖZTEK’in anlatımını pür dikkat dinlediler. Programa eğitimciler dışında da katılım sağlandı. Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı sayın Prof.Dr.İbrahim ÖZTEK,Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkanı ve Kamu-Sen eski İl Başkanı Sayın Doç. Dr. Hanefi BOSTAN ,Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı Sayın Metehan Yurtbaşı, Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Sayın Halil İbrahim ÇAKMAK, Türk  Ocakları Pendik Şube Başkanı Sayın Ahmet KARA, Türk Eğitim-Sen Kadın Kolları Başkanı Sayın Türkan KIRIMLIOĞLU ve çok sayıda eski ve yeni başkanların katıldığı görüldü.

Anadolu Yakası Haber

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!