ÖZEL KARTANEM ANAOKULU FARKI

Tuzla Orhanlı’da bulunan Özel Kartanem Anaokulu Öğrencileri Öğretmenleriyle birlikte sergiledikleri yerli ürünlerle ‘Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı kutladılar.

ÖZEL KARTANEM ANAOKULU FARKI
ÖZEL KARTANEM ANAOKULU FARKI İbrahim DİNÇ
Bu içerik 335 kez okundu.
Advert

Çocuklarımızın mutluluğu görülmeğe değerdi…

Özel Kartanem Anaokulu Öğretmenleri, ‘Fatma Ergün, Fesane Turhan, Merve Bulmuş, Yeşim Karaoğlu ve Merve Konukçul’un öğrencileriyle birlikte hazırladıkları yerli malı ürünleri yarının büyükleri genç yavrularımıza tanıtarak farkındalık oluşturdular.

Öğrenci velileri yapılan etkinliklerden oldukça memnunlar…

Okulun Başarılı Zümre Başkanı Fatma Ergün; ”Dünyadaki değişimleri ve gelişimleri dikkate aldığımızda ülkemizin bekası, çocuklarımızın geleceği ve sağlıklı-sağlam bir toplum olabilmemiz için organik tarımla elde edeceğimiz yüzdeyüz organik yerli gıdalarla beslenmek zorundayız. Her alanda yerli ve milli üretebilmek için fikren ve bedenen daha çok çalışmalı, yetişen genç beyinlerimize bu ruhu aşılamalıyız” dedi.

Anadolu Yakası Haber

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Recep Cengiz Subaşı     2019-12-26 Çok güzel bir proje olmuş Hocam tüm emeği geçenleri, tüm katılımcıları tebrik ediyor, nice nice böyle çalışmalara imzalar atmanızı temenni ediyorum. Selam, sevgi ve hürmetlerimle Hocam.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!