PENDİĞİN GÜNEŞİ YENİŞEHİR KARTALLARI SPOR

Pendik Yenişehir Kartalları Futbol kulübü bu yılda U11,U12,U13,U14,U15 ve A takımı olarak 2.amatör kümede mücadele vermektedir.

PENDİĞİN GÜNEŞİ YENİŞEHİR KARTALLARI SPOR
PENDİĞİN GÜNEŞİ YENİŞEHİR KARTALLARI SPOR Yunus Karayiğit
Bu içerik 171 kez okundu.
Advert

. Alt yapıya verdiği önemle tanınan bu güzide kulübümüzün yönetim kurulu toplantısına ‘ANADOLU YAKASI HABER’ gazetesi olarak iştirak ettik.

Alt yapıya verdikleri önemi, gençleri sporla yoğurma, sağlıklı kılma ve sporun kardeşlik olduğu ilkelerini düstur haline getirme prensibini benimseyen yönetim kurulu başkanı sayın Adnan BARUTCU, Asbaşkan Resul KESER, Genel Sekreter Ali Yücel NAZLI, Genel Kaptan Harun KESER, Denetleme Kurulu Başkanı Avukat Selahattin BARUTCU, Üyeler Nihat AKKOÇ ve Tülin KAHRAMAN tam mesai yaptıklarını ve yeni yönetim binasında her akşam bir araya gelerek hafta sonu yapılacak müsabakaların kritiğini yaptıklarını belirttiler.

Malzeme yönünden sıkıntılarının olmadığını her sporcumuza ikişer adet forma, şort, tozluk, yağmurluk ve eşofman verdiklerini ve kulübe de minibüs kazandırdıklarını, maçlara kendi araçları ile gittiklerini söylediler.

U12 de ‘NAMAĞLUP’ şampiyon olduklarını diğer yaş guruplarında da iddialı olduklarını söylediler.

Biz de ANADOLU YAKASI HABER olarak Yenişehir Kartallar Spor Kulübüne başarılar dileriz.

Haber: İbrahim DİNÇ

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nurrullah istek     2019-12-17 adamalar sadece futbol okulundan para almak için oyuncuların velisinden alt yapı yapıyorlar çocuk oynacak U15 den sonra başka grup yok U16 yok U17 yok U19 Yok A takım var o boşlukta çocuklar heder oluyor hep alt yapı diyorlar futbol okuluna gitmeyen giremez kulube hikaye yani kulup
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!