KÜTÜPHANELİ ÇİĞKÖFTE SALONU

Sancaktepe, Ortadağ Yakacık Caddesi üzerinde bulunan Arsemiea Çiğköfte Salonu’nun Sahibesi Medine Hanım özellikle öğrenci müşterilerinin uğrak mekanı olan Çiğköfte Salonunda kendi elleriyle hazırladığı kitaplığıyla gençleri çiğköfte yemeye ve okumaya davet ediyor.

KÜTÜPHANELİ ÇİĞKÖFTE SALONU
KÜTÜPHANELİ ÇİĞKÖFTE SALONU İbrahim DİNÇ
Bu içerik 544 kez okundu.
Advert

Mütevazi ve Hanımefendi kişiliğiyle müşterilerini güleryüzle karşılayıp, kendi elleriyle hizmet sunduğu Arsemiea Çiğköfte Salonu kütüphaneli bir ilk Çiğköfte Salonu olmasıyla müşterilerinin ilgi odağı oldu.

Anadolu Yakamızın Eğitim ve Kültür Gazetesi olan Anadolu Yakası Haber Gazetesi’nin Eğitimci İmtiyaz Sahibi İbrahim Dinç ile Eğitimci Haber Müdürü Orhan Ayan Medine Hanımı ziyaret ederek tebrik ettiler. Arsemiea Minik Kütüphanesinin boş kalan raflarını ise iki emektar eğitimci olan İbrahim Dinç ve Orhan Ayan doldurmaya söz verdiler.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi ibrahim Dinç; “Okuma hususunda maalesef çok gerilerde olmamıza rağmen her aydınımızın teşvikiyle bu sıkıntının aşılabileceğini; bu ve benzeri faaliyetlerde bulunan, gençlerimizin uğrak mekânlarını işleten diğer esnaflarımızın da Medine Hanım gibi işletmelerini kütüphanelerle süsleyerek gençlerimizi böyle güzel örnek davranışlarıyla ilgilerini çekerek onları okumaya teşvik edebilirler” dedi.

Haber: Orhan AYAN

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan gedik     2019-11-18 Çok güzel bir hizmet. İşte okumanın önemini anlayan ve örnek davranış. Haberi okuyunca hemen buraya gitmek isterim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEYAZ BASTON FARKINDALIKTIR
BEYAZ BASTON FARKINDALIKTIR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR