TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

9 Nisan Salı günü start alan Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ‘Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı’ temalı sergi açılışları, merkez sergi açılışıyla göz kamaştırdı.

TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 834 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR; “Tuzla Halk Eğitimi Merkezi olarak    kursiyerlerimiz yaptığı çalışmaların sergilenmesini  yaklaşık iki aya yaydık ve farklı mekanlarda sergilenmesiyle halkımız Tuzla Halk Eğitim Merkezi’ni daha yakından tanıyor. Milli Eğitim faaliyetleri içerisinde Halk Eğitim Merkezlerinin büyük bir yeri ve önemi vardır. Halk Eğitim Merkezimizde 7 den 70 ye her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine uygun kurslar düzenlenmektedir. ‘Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı’ temalı sergilerimizde kursiyerlerimizin  eserleri sergileniyor. Bu gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerle kurslarımızı tanıtıyoruz” dedi.

Metin ÇANGIR, ’’Halk İçin Eğitim, Eğitim İçin Tuzla Halk Eğitim’’ sloganıyla çıktığımız  bu yolda, yıl sonu sergilerimizin çok fazla ilgi görmesi bizleri çok mutlu etti. Bu sergilerin düzenlenmesi konusunda ekip arkadaşlarıma, öğretmenlerime, kursiyerlerime teşekkür ederim.  Ayrıca kursların açılmasında, sergilenmesinde, tanıtılmasında  bize her zaman destek olan, Tuzla Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA’ya, Tuzla Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi YAZICI’ ya ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Ahmet ALİREİSOĞULU’na teşekkür eder , saygılarımı sunarım” dedi.

Metin ÇANGIR son olarak; “18  Haziran Salı Günü Saat 16:00’da  Viaport Marina Karma Sergisine ve 25 Haziran Salı  Günü Saat 11:00’da Fotoğrafçılık Sergisine tüm halkımız davet ediyoruz” dedi.

Haber: Tuzla HEM 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU