PROF. DR. HULUSİ BEHÇET ANADOLU LİSESİ’NDE ‘KİMSE BENİ ANLAMIYOR’ KONULU SEMİNER

Psikolog Hatice ÖZTÜRK, 27 Mayıs Pazartesi günü Prof. Dr. Hulusi Behçet Anadolu Lisesi konferans Salonunda ‘Kimse Beni Anlamıyor’ konulu seminerde okul öğrencileriyle buluştu...

PROF. DR. HULUSİ BEHÇET ANADOLU LİSESİ’NDE  ‘KİMSE BENİ ANLAMIYOR’ KONULU SEMİNER
PROF. DR. HULUSİ BEHÇET ANADOLU LİSESİ’NDE  ‘KİMSE BENİ ANLAMIYOR’ KONULU SEMİNER İbrahim Dinç
Bu içerik 435 kez okundu.

Psikolog Hatice ÖZTÜRK, 27 Mayıs Pazartesi günü Prof. Dr. Hulusi Behçet Anadolu Lisesi konferans Salonunda ‘Kimse Beni Anlamıyor’ konulu seminerde okul öğrencileri ile kendini ve karşıdakini anlama, empatinin önemi, gençlik döneminde karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında verimli bir seminer çalışması gerçekleştirildi.

Öztürk, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; gençlik yaş gruplarının özellikleri, iletişim çatışmalarının yaşandığı noktalar ve aşma yöntemleri, sağlıklı düşünme tarzının birey ve toplum hayatına önemi konularında dinleyicilere bilgiler aktardı.

Öğrencilere sorular yöneltilerek ve görüşleri sorularak konuyu kavramalarına destek olundu. Okulun konferans salonunda 200 öğrencinin  katılımıyla gerçekleştirilen seminer  öğrencilerin olduğu kadar öğretmenlerin de ilgisini çekti.

Okul Müdürü Selahattin Ergül Konuşmacımız Psikolog Hatice Öztürk’e;”Bizlere değerli zamanınızı ayırıp geldiğiniz ve bu güzel bilgileri geleceğimizin teminatı gençlerimize aktardığınız için size teşekkür ederim” dedi.

Haber: Orhan AYAN

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU