TUZLA‘DA COŞKULU MADALYA SEVİNCİ

Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 8000’in üzerinde öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Tuzla Okul Sporları Ödül Töreni’nde dereceye giren öğrencilere 1200 madalya ve 100 kupa verildi.

TUZLA‘DA COŞKULU MADALYA SEVİNCİ
TUZLA‘DA COŞKULU MADALYA SEVİNCİ İbrahim Dinç
Bu içerik 420 kez okundu.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı; ‘’Daima sportif, sosyal, bilimsel, kültürel ve sanatsal yapılan her türlü çalışmada destekçiniz olacağımızın sözünü vermiştik. Milli Eğitim camiamıza çocuklarımızı bu tür organizasyonlarla buluşturduğu için teşekkür ederken, kendindeki cesaretle yarışmalara katılan tüm öğrencilerimizi ve onları müsabakalara hazırlayan öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum’’ dedi.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ahmet Alireisoğlu; ‘’Öncelikle bu organizasyonumuzda  çok emek sarf eden Beden Eğitimi öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu salonda yüreği heyecan dolu, spora gönül vermiş gençlerimizi kutluyorum. Bu yetenekli gençlerimizin ufkunu gayet parlak görüyorum’’ dedi.

Alireisoğlu; ‘’Spor organizasyonları eğitim öğretim ortamlarını güçlendirir, sağlamlaştırır ve öğrencilerimizin öğrenme iklimine muhteşem bir güç katar. Bu organizasyonda liderliği için Kaymakamımız Sayın Ali Akça’ya ve çok güçlü desteği için Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı’ya çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Tuzla İlçe Gençlik Spor Müdürü Sn. Tolga Demir; ‘’Öğrencilerimizin sporla kendini bulduğu Okul Sporları boyuca desteklerini esirgemeyen başta Tuzla Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Haber: Tuzla Basın

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU