İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK

İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu makamında ziyaret ederek sağlık kurum ve kuruluşlarımız hakkında bilgi alış verişinde bulunduk.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK İbrahim Dinç
Bu içerik 1128 kez okundu.

Çevremizdeki sağlık kurum ve kuruluşlarımızda karşılaştığımız olumlu ve olumsuz davranışlar hakkında bilgi paylaşımında bulunduğumuz ziyaretimizde İl sağlık Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Memişoğlu;” Sağlık kurumlarımızda fiziki anlamda ve araç-gereç bakımından gayet iyi bir düzeydeyiz. Sağlık kurumlarımızın daha da modern ve çağımıza uygun olması gayretindeyiz. Zaman zaman hastalarımızın sağlık personelimizle, bizimde hoş karşılamadığımız nahoş hadiselerle az da olsa karşılaşıyoruz, istemediğimiz bu hadiseler bizleri derinden üzmektedir. Takdir edersiniz sağlık personelimizin de günün 24 saati görevi başında karşılaştığı vakaların üzerlerindeki psikolojik tesirlerini de göz ardı edemeyiz. Bu hadiseler haliyle çalışan personelimizi de etkilemektedir. Bu bakımdan personelimizin, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın karşılıklı hoşgörü ve anlayışla sorunlarını çözmek en doğru bir davranıştır” dedi.

İl Sağlık Müdürümüzle yaptığı ziyaretin çok olumlu ve sıcak bir atmosferde geçtiğini belirten Halkla İlişkiler Müdürümüz Mustafa Çerçi;” İl Sağlık Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nun bizi kabulünde ve olaylara bakışında ki mütevazi ve pozitif değerlendirmeleri bizleri son derece etkileyip, ziyadesiyle memnun ettiler. Bu vesileyle kendilerine teşekkür eder; içinde bulunduğumuz Mübarek Ranmazan-ı Şerif ayımızın ve kavuşmayı arzuladığımız Ramazan Bayramımızın tüm halkımıza, sağlık çalışanlarımıza ve tüm İslâm alemine sevgiye, huzura vesile olmasını temenni ediyorum, gazetemiz adına kendilerine ve sağlık çalışanlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Yavuzcan ALBAYRAK

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU