15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ümraniye’de Coşkuyla Kutlandı…”

15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI İbrahim Dinç
Bu içerik 1007 kez okundu.

Milli Mücadelenin 100. Yılı ve 19 Mayıs Atatük'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Ümraniye Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Şahin Ayrım Kaymakamlık Atatürk Anıtı'na çelenk bırakarak kutlamaları başlattı.

İlçe Kamu Kurum Müdürlerinin katıldığı törende çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın ardından katılımcılarla birlikte tören ve gösterilerin yapılacağı okulda kutlama programına devam edildi.

Ümraniye Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Şahin AYRIM,” Amacımız, sonraki nesillere, nice 100. yıllar kutlayabilecekleri daha güçlü, daha müreffeh, daha huzurlu bir Türkiye bırakmaktır. Bu düşüncelerle milletimizin, özellikle de gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere; bağımsızlığımızı kazandıran tüm kahramanlarımızı, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle yâd ediyorum. Sözlerime son verirken; Milli Mücadelemizin 100. Yılını ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı tebrik ediyorum. Her şeyin gönlünüzce olmasını temenni eder, hepinize en derin selam ve hürmetlerimi takdim ederim” dedi.

Haber: Orhan AYAN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU