PENDİK BELEDİYESİ TOPLU ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLATTI

Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN önce çevre temizliği ve düzenlemesiyle tüm personeline start verdi. “Ramazan’a kadar tüm sokak ve caddeler elden geçirilecek…”

PENDİK BELEDİYESİ TOPLU ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLATTI
PENDİK BELEDİYESİ TOPLU ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLATTI İbrahim Dinç
Bu içerik 292 kez okundu.

Pendik Belediyesi alt ve üst yapı çalışmalarının daha verimli gerçekleştirilmesi amacıyla “Toplu Çalışma Programı” başlattı.

 “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz.” diyen Belediye Başkanı Ahmet Cin,  Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddelerin elden geçirileceğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak göreve başlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in talimatıyla Pendik’in cadde ve sokaklarında belediye ekipleri tarafından ortak çalışma programı başlatıldı.  Fen işleri, Temizlik İşleri, Zabıta, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri her gün bir bölgede aynı anda çalışma yapıp noksanları giderecek.    Asfalttan bitki bakımına, ızgara temizliğinden hurda araçların toplanmasına kadar pek çok iş ekiplerin ortak çalışmasıyla aynı anda gerçekleştirilecek.

İlk gün Sapanbağları, Yeşilbağlar ve Yenimahalle’de  çalışma yürüten ekipleri ziyaret ederek başarılar dileyen  Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz.  Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddeleri elden geçirip kentin adeta röntgenini çekeceğiz” dedi.

Pendik Basın

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU