TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI BAŞLIYOR

“Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Sergi Programı 9 Nisan Salı Günü başlıyor.”

TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI BAŞLIYOR
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2019 SERGİ PROGRAMI BAŞLIYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 1079 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, bir eğitim-öğretim yılı boyunca usta öğreticilerinin rehberliğinde, kursiyerleriyle birlikte bin bir emekle hazırladığı birbirinden güzel el emeği, göz nuru meydana gelen göz kamaştıran eserlerini  farklı zaman ve mekanlarda gerçekleşecek yirmi bir sergide halkımıza sergileyecek.

Yapılan çalışmalardan oldukça hoşnut olan Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR; ”Kursiyerlerimiz yaptığı çalışmaların sergilenmesinin  yaklaşık iki aya yayılması ve farklı mekanlarda sergilenmesiyle halkımızın Tuzla Halk Eğitim Merkezi’mizi daha yakından tanıyacağını ve gelecek yıllarda kurslarımıza daha fazla katılımın gerçekleşeceğini söyledi. Ayrıca sergilerde yer alacak birbirinden güzel çalışmalar için öncelikle usta öğreticilerime sonra da kursiyerlerime teşekkür ederim” dedi.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, ‘’Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı ’’ temalı etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyoruz. “Unutmamalıdır ki, bütün çabamız ve emeğimiz sanat için, halkımız için…" dedi.

Anadolu Yakası Haber

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU