YAŞLILAR HAFTASI ÖZEL KARTANEM ANAOKULU’NDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Anaokulu Öğretmeni Merve Bulmuş ve Belma Çetin’in hazırlayıp sunduğu mini Skeç oyunuyla çocuklarımız neşeli dakikalar yaşadılar.

YAŞLILAR HAFTASI ÖZEL KARTANEM ANAOKULU’NDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
YAŞLILAR HAFTASI ÖZEL KARTANEM ANAOKULU’NDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI İbrahim Dinç
Bu içerik 747 kez okundu.

Genç yavrularımızın gösteri süresince Kocanine ve Dedelerini pür dikkat izlemeleri görülmeye değerdi.

Bu programın hazırlanmasında büyük emeği geçen okulumuzun Uzman Öğretmeni Fatma Ergün;” çocuklarımızın ve velilerimizin hoşnut oluşlarından son derece memnunum; önemli olan çocuklarımızı en güzel şekilde eğiterek onlara sağlam bir temel kurabilmemizdir” dedi.

Yaşlılarımızı yâd etmek, onlara her daim saygı ve hoşgörü ile davranmak dinimizin, töremizin vazgeçilmezi olduğu gerçeğini anlatan mini gösteriyi minik yavrularımız heyecanla izlediler;

Önemli olan yaşlılarımıza senede bir gün değil, onlara her zaman şefkat ve merhametle davranmalıyız. Onlar hayatta iken kıymetlerini bilmeliyiz. Büyüklerimizin engin tecrübelerinden istifade etmeliyiz. Yüce kitabımız Kur’an da Rabbımız bizlere; “Atasını bilmeyen beni bilemez” buyrulur.

Rabbımızın bizlerden razı olması için her fırsatta büyüklerimizi ziyaret edeceğiz, onların isteklerini karşılamaya çalışacağız ve böylelikle hayır dualarını almış olacağız.

Çocuklarımızın bu tür etkinliklerle daha sağlıklı ve huzurlu eğitim yaptıklarını belirten Özel Kartanem Anaokulu’nun Kurucusu Gülşah Kinsiz;”Bölgemizde Millî Eğitim’e bağlı tek Özel Anaokuluyuz. Bizler 2014 yılından beri işimizi en sağlıklı biçimde yapmaya çalışıyoruz. Velilerimiz bizlerden, bizler de velilerimizden memnunuz. Önemli olan yavrularımızı okul öncesi eğitimimizle İlkokul sıralarına donanımlı olarak mezun edebilmemizdir” dedi.

Okul Müdürü İbrahim Dinç;"Bu anlamlı günde yaşlılarımızı her daim unutmamak adına bizlere bu güzel oyunu hazırlayan ve sunan çok değerli Okul Öncesi Öğretmenlerimiz Merve Bulmuş ve Belma Çetin'e çok teşekkür ederim" dedi.

Haber:Yavuzcan ALBAYRAK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR