BAŞKAN YAZICI BİNGÖLLÜLERLE BULUŞTU

Tuzla Belediye Başkanı ve Yeni Dönem Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

BAŞKAN YAZICI BİNGÖLLÜLERLE BULUŞTU
BAŞKAN YAZICI BİNGÖLLÜLERLE BULUŞTU	İbrahim Dinç
Bu içerik 1229 kez okundu.

Başkan Yazıcı, 23 Mart Cumartesi sabahı Bingöllülerle Tuzla Sahilde Sabah Kahvaltısında buluştu.

Başkan Yazıcı; “Bizim felsefemiz sevgidir, hoşgörüdür. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarımızda kimseyi ‘Kürt, Türk, Alevi, Sünni’ diye bir ayırım yapmadık. Biz herkesi bir ve bütün olarak kucakladık. Bingöllüler Bingöl’de olduğu gibi Tuzla’da da büyük bir çoğunlukla partimi ve şahsımı desteklediler. Hepinize minnettarım. Bu sevginize ve desteğinize sonuna kadar çalışmalarımla layık olmaya çalışacağım” dedi.

Başkan Yazıcı, Bingöllülerin yetiştirdiği Tuzla Ak Parti Gençlik Kolları Tanıtım Medya Birimi Başkan Yardımcısı Mustafa Çerçi bizim çok değerli bir dava arkadaşımızdır.

Tuzla Belediyesi ve AKPARTİ olarak özellikle gençlerimize çok önem veriyoruz. Onları sağlam bir eğitimle kişisel yeteneklerini geliştirebilmeleri için çeşitli sosyal alanlar oluşturarak eğitim amaçlı  etkinliklerle gelişmelerine ve motive olmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Böylelikle gençlerimizde oryantasyon bozukluğuna mehal  vermiyoruz.

İnşallah 1 Nisan sabahı önce Rabbımın izniyle, sonra sizlerin destek ve teveccühleriyle yepyeni bir sayfa açmış olacağız. Yeni dönemde yepyeni projelerle Tuzlamızı daha modern, müreffeh ve çağdaş  bir ilçe yapmaya gayret edeceğiz.

Bu vesileyle tekrar sizlerle bir araya geldiğimiz için bahtiyarım. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor, esenlikler diliyorum.

Haber: Yavuzcan ALBAYRAK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU