TUZLA SEVDALISI BİR BAŞKAN

Belediyecilikte geçen iki dönemde biri diğerinden farklı projeleri hayata geçiren Tuzla Belediye Başkanımız Dr.Şadi Yazıcı üçüncü döneme yani 'Ustalık Dönemi'ne yepyeni projelerle geliyor. İstanbul'un Anadolu'ya açılan kapısı olan Tuzlamız her geçen gün daha müreffeh, çağdaş ve yaşanabilir bir kent haline dönüşmeye devam ediyor.

TUZLA SEVDALISI BİR BAŞKAN
TUZLA SEVDALISI BİR BAŞKAN İbrahim Dinç
Bu içerik 719 kez okundu.

Yerelde dönemin sonlarına doğru yaklaşırken yeni dönemin başkan adayları projelerini anlatmaya ve tanıtmaya devam ediyorlar.

Dr. Şadi Bey her zamanki gibi ağır, vakur ve samimi tavırlarıyla üçüncü döneme, ustalık dönemine hazırlanıyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır edasıyla tüm Tuzla mahalle sakinleriyle buluşuyor, onları dinliyor ve onların sorunlarıyla hemhal oluyor.

Bölgemizde, Anadolu Yakası’nda  modern belediyeciliğin öncüsü diyebileceğimiz Başkan Yazıcı; göreve geldiği günden günümüze dek halkından kopmayıp onlarla her platformda buluşarak sevgi ve samimiyet bağlarını daha da güçlendirdi. Ben;  ‘Herkesin, her kesimin başkanıyım’ anlayışıyla yapılan tüm hizmetler güzide ilçemiz Tuzla’nın çehresini değiştirdi. Yapılan hizmetleri görmemek kıymet kadir bilmemektir.  

“Halka hizmet Hakka hizmettir” düsturuyla çıkılan bu yolun sonu elbette selamettir. ‘Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz’ prensibiyle; sevgiyle, gönül bağıyla yapılan ve yapılacak tüm hizmetler ebedi gönüllerde yerlerini alacak ve şehrin çehresinde bir güneş gibi parlayacaktır.

Sahil kenti özelliğiyle ve tarihiyle de oldukça eski olan Tuzla her yönüyle değişiyor ve değişmeye namzet bir ilçe. Hiç şüphesiz inanıyoruz ki bir usta eliyle daha da modern ve müreffeh yaşanılır bir belde olacaktır. Eğitim kenti de diyebileceğimiz Tuzlamıza kazandırılan üniversitelerimizden mezun olacak gençlerimiz de gelecekte ilçesine branşlarında hizmet edecekler ve onlara bu imkanları sağlayan eğitim sevdalısı Başkanlarını örnek alacaklardır.

Halkına ve ülkesine hizmet için kolları sıvamış ve bu yola gönül vermiş tüm başkan adaylarımıza başarılar diliyoruz.

Anadolu Yakası Haber

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU