MESLEKİ EĞİTİMDE GENÇ UMUTLAR VE İSTİHDAM

PESİAD’ın yardıma muhtaç Pendik’li gençlere eğitim ve istihdam yönünde destek sağlayacağı amaçlanan “Mesleki Eğitimde Genç Umutlar ve İstihdam” adı altında yürütülen sosyal sorumluluk projesini değerlendirip geliştirilmesi hakkında PESİAD, Pendik İŞKUR ve Pendik SHM yetkilileri bir araya geldi.

MESLEKİ EĞİTİMDE GENÇ UMUTLAR VE İSTİHDAM
MESLEKİ EĞİTİMDE GENÇ UMUTLAR VE İSTİHDAM İbrahim Dinç
Bu içerik 1676 kez okundu.

Görüşmede yapılması düşünülen proje hakkında ortak iş birliği yönünde önemli adımlar atıldı. Pendik SHM Müdürü Ayser Soy ve Pendik İŞKUR Müdürü Aziz Doğan böyle bir projenin düşünülmesi ve hayata geçirilmesi açısından yapılan ortak iş birliğinden ötürü PESİAD yetkililerine memnuniyetlerini dile getirdi. PESİAD Sosyal Sorumluluk ve Tanıtım-Medya Birimi başkanı Yılmaz Yıldız’da nazik karşılamalarından dolayı ve projeye desteklerinden ötürü Pendik SHM Müdürü Ayser Soy ve Pendik İŞKUR Müdürü Aziz Doğan’a teşekkür ederek, projeyi bir an evvel hayata geçireceklerini ifade etti.

PENDİK’Lİ GENÇLER İCAT ÇIKARTIYOR
“Pendik’li Gençler İcat Çıkartıyor” orta ve lise seviyesinde olan Pendik’li bütün öğrencilerin icat çıkarması yönünde düşünülen yarışması projesini değerlendirip geliştirilmesi hakkında PESİAD Sosyal Sorumluluk ve Tanıtım-Medya Birimi başkanı Yılmaz Yıldız ve beraberindeki heyet Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz’ı ziyaret etti. 
Görüşmede yapılması düşünülen proje hakkında ortak iş birliği yönünde önemli adımlar atıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz böyle bir projenin düşünülmesi ve hayata geçirilmesi açısından yapılan ortak iş birliğinden ötürü PESİAD yetkililerine memnuniyetlerini dile getirdi. PESİAD Sosyal Sorumluluk ve Tanıtım-Medya Birimi başkanı Yılmaz Yıldız’da nazik karşılamalarından dolayı ve projeye desteklerinden ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz’a ve öğretmenlere teşekkür ederek, projeyi bir an evvel hayata geçireceklerini ifade etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU