TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Her zaman yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında hızını artırarak çalışmalarına devam ediyor. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, “Her Hafta Bir Seminer Bir Sosyal Sorumluluk Projesiyle” kişilerin çok yönlü gelişmesini ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor.

TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR
TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 631 kez okundu.

Proje kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlardan işbirliği yapan Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nin sevilen ve çalışkan Müdürü Metin Çangır bu hafta  ‘‘Kan Ver Can Ver Etkiliği’nin’’ dördüncüsünü ve ’’Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Festivali’nin’’ ikincisini gerçekleştirdi.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır; “Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Festivaliyle’’ kursiyerlerimiz katıldıkları kurslarda yaptığı ürünleri satma imkanı buldu” dedi.

Bağış kampanyasına 18-65 yaşlarında ve 50 kilogram vücut ağırlığının üzerindeki sağlıklı bireyler katıldı. Kampanyada kan vermek isteyenlerin önce kan bağışçısı bilgilendirme formunu doldurdu.         Sağlık durumu, yaşı ve kilosu müsait olan vatandaşlarımız kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular. Genel durumu değerlendirilen bağışçılarının kan basıncı ve nabzı ölçülerek, kan sayımı için küçük bir örnek alındı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, Kan Ver Can Ver’’ etkinliğine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu söyledi. Kan bağışı etkinliğine desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Anadolu Yakası Haber

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA SEVDALISI BİR BAŞKAN
TUZLA SEVDALISI BİR BAŞKAN
MESLEKİ EĞİTİMDE GENÇ UMUTLAR VE İSTİHDAM
MESLEKİ EĞİTİMDE GENÇ UMUTLAR VE İSTİHDAM