‘İKEO’ İSTANBUL KANTİNCİLER ESNAF ODASI BAŞKANINI SEÇİYOR…

‘İKEO’  İSTANBUL KANTİNCİLER ESNAF ODASI BAŞKANINI SEÇİYOR…
‘İKEO’  İSTANBUL KANTİNCİLER ESNAF ODASI BAŞKANINI SEÇİYOR… İbrahim Dinç
Bu içerik 1570 kez okundu.

14 Ocak 2018 günü yapılacak olan İstanbul Kantinciler Esnaf Odası seçimlerinde güçlü adayımız Yusuf Ziya Akkurt ve ekip arkadaşlarının katılımı ile gerçekleşen dayanışma ve destek yemeğine katılım muhteşemdi.

İstanbul genelinde yapılan çalışmalar sonucu seçimin Yusuf Ziya Akkurt’un açık ara önde götüreceği meslektaşlarının desteği ile belli olacaktır.

Yusuf Ziya Akkurt projelerini sevgili meslektaşlarına Pendik’ten seslenerek anlattı ve anlatmaya devam ediyor. Projelerini dinleyen kıymetli kantin işletmecisi arkadaşları her geçen gün desteklerini arttırarak güç veriyorlar.

Başkan Adayı Yusuf Ziya Akkurt’a  meslektaşları yaşadıkları sorunları sorular olarak sundular. Yusuf Ziya Bey her bir soruya dikkatli ve çözüm odaklı cevaplar verdi.

Cesur Başkan Adayı Yusuf Ziya Akkurt;’Odamızı hep birlikte yöneteceğiz. Sorunlar değil güzellikler konuşulan bir oda yönetimi sözü veriyorum’ dedi.

Geceye katılan İstanbul Kantinciler Derneği Üyesi  Esnafları konuşmacıları dinleyip, sohbetler edip hoşça vakit geçirdiler.

Anadolu Yakası Haber

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
enver karakaş     2018-01-07 40 yıllık meslek hayatım içerisinde 27 senesini kooperatif dernek ve odani içerisinde kurucu ve yöneticiliğini yaptığım güzide odamizin son 8 yıldır hiç iyi yonetilmedigini gördük bunu sayın meslekdaşlarimizda söylemektedir 14 ocak 2018 pazar günü sayın YUSUF ZİYA AKKURT ve çok değerli ekibinin idamizi yönetmek için seçileceğini yüce allahtan dilerim güvenim tam olduğundan yönetime gelince çok değerli üyerini sopa ile deyil gül ile karşılayacağı bir yönetim oluşturacağı tam inancimdir sağlıklı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU