ÇOCUKLAR ‘DÜNYANIN EN GÜZEL ÜLKESİ’NDE’ BULUŞUYOR

‘Dünyanın En Güzel Ülkesi’ isimli kitabıyla son dönemde adından sıkça bahsettiren yazar Özge Lokmanhekim, Akbatı AVM misafirleriyle buluşmaya geliyor.

ÇOCUKLAR ‘DÜNYANIN EN GÜZEL ÜLKESİ’NDE’ BULUŞUYOR
ÇOCUKLAR ‘DÜNYANIN EN GÜZEL ÜLKESİ’NDE’ BULUŞUYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 167 kez okundu.

Lokmanhekim, 5 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da zemin kat havuz önünde kendisini dinlemeye gelen kitapsever miniklere orman kralı aslan ve onun emeklilik macerasını anlatacak.

‘Dünyanın En Güzel Ülkesi’ isimli kitap, doğduğu günden beri aynı ormanda yaşayan ormanların kralı aslan, emekli olup başka yerlere gitmek, dünyanın en güzel ülkesini görmek istiyor. Bu konuda hayvan dostlarının yardımını alacak olan aslana her bir dostu tek tek kendi ülkelerini anlatıyor.

Çocuklar bu kitapta kıtadan kıtaya, ülkeden ülkeye gezerek farklı kültürleri ve bu ülkelerde yaşayan hayvanları tanıma şansı buluyor. Çok ses getiren ‘Dünyanın En Güzel Ülkesi’ ile Özge Lokmanhekim, 5 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da Akbatı misafirlerini keyifli bir yolculuğa çıkaracak, etkinlik sonunda imzalı kitabını hediye edecek.

Özge Lokmanhekim

İstanbul’da doğan Özge Lokmanhekim, hukuk fakültesinden mezun oldu. Forbes Türkiye, Elele, Esquire Big Black Book, World Wide Traveller, Pegasus Dergi ve İstanbul Life dahil birçok seyahat yazıları yazdı. 2012 yılında anne olan Lokmanhekim, Milliyet Cumartesi ekleri, Bebeğimle Elele, All for Kids ve Baby&You dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Daha sonra Şehrin Çocuk Hali sitesini yönetti. Son olarak Parents Dergisi’nde “Çocuklar Kitapla Büyüsün” başlıklı bir köşeyi kaleme alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI