TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Her zaman yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında hızını artırarak çalışmalarına devam ediyor.

TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR
TUZLA’NIN LİDER KURUMU ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 291 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, “Her Hafta Bir Seminer Bir Sosyal Sorumluluk Projesiyle” kişilerin çok yönlü gelişmesini ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermesini sağlamaktır.

Proje kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlardan işbirliği yapılmaktadır. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nin çalışkan müdürü Metin Çangır bu hafta  ‘‘Kan Ver Can Ver" Etkiliği’nin  dördüncüsünü ve ’’Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Festivali’nin’’ ikincisini gerçekleştirdi.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, “Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Festivaliyle’’ kursiyerlerimiz katıldıkları kurslarda yaptığı ürünleri satma imkanı bulmuştuBağış kampanyasına 18–65 yaşlarında ve 50 kilogram vücut ağırlığının üzerindeki sağlıklı bireyler katıldı. Kampanyada kan vermek isteyenlerin önce kan bağışçısı bilgilendirme formunu doldurdu.        

Sağlık durumu, yaşı ve kilosu müsait olan  vatandaşlarımız kampanyaya katıldı. Genel durumu değerlendirilen bağışçının, kan basıncı ve nabzı ölçülerek, kan sayımı için küçük bir örnek alındı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, ‘‘Kan Ver Can Ver’’ etkinliğine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu söyledi. Kan bağışı etkinliğine desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Anadolu Yakası Haber

 

https://hizliresim.com/Ba6dj9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI