ORHANLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ’NİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

Orhanlı ÇPAL’nin başarılı öğrencileri çeşitli etkinliklerde gösterdikleri üstün performanstan dolayı Okul Müdürü Selahattin Dursun tarafından ödüllendirildi.

ORHANLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ’NİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
ORHANLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ’NİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDILAR İbrahim Dinç
Bu içerik 308 kez okundu.

Bölgesinde özellikli tek Lise olması gerek yerleşim, gerekse eğitim-öğretimdeki titiz ve özverili çalışmaları bakımından  velilerin gözdesi konumunda.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem başında okulun tüm öğretmenleri bireysel, zümre veya kulüp olarak yıl boyunca yapmayı düşündükleri etkinlikleri planlayarak Sosyal Etkinlikler Okul Yıllık Planlarını oluşturdular. Yıl boyunca toplam 61 adet etkinlik yapmayı planladılar. Yıllık plan haricinde de öğretmen ve öğrencilerle yapmak istedikleri etkinlikleri planlarına dahil ederek her sene ortalama 100 adet etkinlik gerçekleştirdiler. Etkinliklerde görev alan, yarışmalarda başarı gösteren öğrencileri başarı-katılım belgeleri, madalya, plaket vb ödüllerle destekleyerek teşvik ettiler. 1. Dönem yapmayı planladıkları 27 etkinliğin birçoğunu tamamladılar.

Okul Müdürü Selahattin Dursun; ”Başarılı öğrencilerimi ve onları bu yarışlara hazırlayan değerli öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum.  Eğitim kadromuzdaki arkadaşlarımızın gayretleri ve titiz çalışmaları neticesinde katıldığımız ve katılacağımız daha nice etkinliklerde başarılı olacağımıza inancım tamdır” dedi.

Anadolu Yakası Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZON TERAPİYLE HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ KAZANIN!
OZON TERAPİYLE HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ KAZANIN!
MALTEPE ATAKÖSEOĞLU İLKOKULU’NDAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ BİR DAVRANIŞ
MALTEPE ATAKÖSEOĞLU İLKOKULU’NDAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ BİR DAVRANIŞ