GİTTİĞİN YOLA İNANDIYSAN ATTIĞIN ADIMLARDAN KORKMA

Tuzla Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Melisa HIRA;”Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma” sloganıyla çıktığı Muhtar Adaylığı yolculuğunda mahalle sakinlerinin büyük beğenisini kazandı.

GİTTİĞİN YOLA İNANDIYSAN ATTIĞIN ADIMLARDAN KORKMA
GİTTİĞİN YOLA İNANDIYSAN ATTIĞIN ADIMLARDAN KORKMA
Bu içerik 2137 kez okundu.
Advert

Anadolu’nun bağrından koparak gelip Mimar Sinan mahallesine yerleşen Melisa HIRA, 5 yıl KİPTAŞ konutlarında Güvenlik Görevlisi olarak çalıştı. Mahallesini ve mahalle sakinlerini gayet iyi tanıdığını belirten Melisa HIRA;” Genç bir anne olarak mahallemi bir anne sevgisiyle kucaklayacağım. Mahalle sakinlerimin hizmetinde ve onlara layık olmaya çalışacağım. Büyük Üstâd Mimar Sinan’ın adını taşıyan mahallemize yaraşır Mimar Sinan sevdalısı aydın, çağdaş ve kültürel değerlerine bağlı idealist bir muhtar adayıyım. Bu inançla mahallemizin muhtar adaylığına talip oldum. Tuzlamızın güzide yerel gazetelerinden biri olan Anadolu Yakası Haber’e verdikleri manevi desteklerinden dolayı şahsım ve mahallelim adına çok teşekkür ederim” dedi.

Genç, dinamik, aydın ve kültürel değerlerimize bağlı Tuzla Mimar Sinan Mahallesi  Muhtar Adayımız Melisa HIRA’ya başarılar diliyoruz.

Anadolu Yakası Haber

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mevlüt güler     2018-12-18 Hayırlı olsun
Melisa hıra     2018-12-16 Anadolu gazetesine vermiş oldugu destekler ve bu güzel haber için çok teşekkür ederim.emeginize sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEYAZ BASTON FARKINDALIKTIR
BEYAZ BASTON FARKINDALIKTIR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR