ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA EMEKLİ ÖĞRETMEN İBRAHİM DİNÇ´İ ZİYARET ETTİK

“24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Emekli Öğretmen İbrahim Dinç´i ziyaret ettik”

ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA EMEKLİ ÖĞRETMEN İBRAHİM DİNÇ´İ ZİYARET ETTİK
ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA EMEKLİ ÖĞRETMEN İBRAHİM DİNÇ´İ ZİYARET ETTİK İbrahim Dinç
Bu içerik 454 kez okundu.

Öğretmenlik yıllarında yaşadıklarını bizimle paylaşan İbrahim Bey, ziyaretimizden dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

İbrahim Dinç;”Öğretmenlik büyüklerimizin de ifade ettiği gibi sabır ve samimiyet gerektiren bir peygamber mesleğidir. Bu kutsal mesleği daima sevgiyle icra etmeliyiz. Geleceğimizin fedakâr yöneticilerini; müspet, geleceğe ümitle bakan, ülkesini seven ve onu muasır medeniyetler seviyesine çıkarma ülküsüyle yanıp tutuşan idealist bir gençlik olarak yetiştirmeliyiz. Bu gençlerimizi bir hamur misali yoğurup, şekillendirecek ve yarınlara hazırlayacak siz değerli meslektaşlarıma Râbbımdan güç, kuvvet diliyorum” dedi.

Tekrar güzel ülkemin, güzel eğitimcilerini saygıyla, muhabbetle selamlıyor ve bu vesileyle tüm meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum.

İbrahim Dinç bizlere; “Değerli Müdürüm Erman Akbulut’la 5 yıl birlikte çalıştık. Onun kişiliğine ve mesleğine bağlılığına hayranım. Bu vesileyle yıllar sonra bizleri unutmayıp ziyaret ederek gönlümüzü hoş eden vefakâr müdürüm Erman Akbulut’a ve Gökhan Hancı Öğretmenime bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Haber: Gökhan HANCI

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU