FUZUL GROUP ‘UYGAD'I AĞIRLADI

Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal'ın Şirinlerevler'deki Şubesinde UYGAD Basın Cemiyetini ağırladı.

FUZUL GROUP ‘UYGAD'I AĞIRLADI
FUZUL GROUP ‘UYGAD'I AĞIRLADI İbrahim Dinç
Bu içerik 703 kez okundu.

Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal'ın Şirinlerevler'deki  Şubesinde UYGAD Basın Cemiyetini  ağırladı.

UYGAD Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Acar, Fuzul Group Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbalı Teşekkür ederek;  "UYGAD gümbür gümbür geliyor. Amacımız devlet ve millet adına hayırlı işlerde bulunmaktır" diyerek mikrofona Gazeteci Mevlüt Yüksel'i davet etti.

Açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Genel Başkan Vekili Mevlüt Yüksel Dünya Engelliler Günü’nü tebrik etti. Yüksel yaptığı konuşmada; "Bir çok Basın Medya Sivil Toplum Örgütlerini biliyorum, sadece Cenaze paylaşımı yaparlar. Pek faaliyetlerini göremezsiniz. Görev icabı il dışına çıkışlarım bazı yapmak istediğim işlerimi engelliyor. UYGAD'ın toplantılarına katılamazsam da, mümkün olduğunca bulunmaya çalışıyorum.  Ama bir çok medya kuruluşundan çok daha güzel faaliyetler gerçekleştiriyorsunuz. Bu vesile ile  Mehmet Derviş Başkanımı ve yönetimini canı gönülden kutluyorum. Yaptığı projelerin altına gözüm kaplı imzamı atıyorum. Burada güven çok önemli, sizleri de yoğunluğuma rağmen takip etmeye çalışıyorum. Bana vermiş olduğunuz değeri de görüyorum, elimizden gelen tüm gayret ve iyi niyetle hizmetlerimize ara vermemeliyiz"dedi.

UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli ise kahvaltı programına ev sahipliği yapan Fuzul Group Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal ve Şirinevler sorumlu Müdürü Yusuf  Orman'a, ayrıca Yönetim Kuruluna, misafir katılımcılara ayrı ayrı  teşekkür ederek, Dünya Engelliler Günü'nü kutladı. Yaptığı projelere bir kez daha değinen Genel Başkan Canbekli; "Şimdiye kadar bana maddi ve manevi destek olan, bu projelerde emeği geçen Yönetim Kuruluna ve katkısı olan üyelere de teşekkür ediyorum. Koltuk hiç kimsenin malı değil, hizmet edenin emaneti olacaktır" diyerek sözlerini noktaladı.

Kürsüde konuşan Recebiye Çataksezer, Bekir Hallaç, Nevzat Ertekinoğlu, Ayetullah Coşkun ve Hüseyin Çetiner'de "3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü" kutlayarak aynı çatı altında birleşmekten mutlu olduklarını ifade ederek ev sahibine teşekkür ettiler.

FUZUL EV Şube Müdürü Yusuf Orman ise;" Biz Fuzul Ev olarak her zaman UYGAD'ın yanındayız, sizleri ağırlamaktan son derece mutlu olduk, sizleri takip ediyoruz, başarılı bir Cemiyetsiniz" diyerek tebrik etti.

Verilen Kahvaltı Programına, Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, Genel Başkan Vekili Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel, Genel Başkan Yardımcısı Bekir Hallaç, Genel Başkan Yardımcısı Emin Doğan, Genel Sekreter Ayetullah Coşkun, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Ertekinoğlu, İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Recebiye Çataksezer, Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Acar, İştişare Kurulu Başkan Yardımcısı İstanbul Times Gazeteci Sahibi Hüseyin Çetiner, Siyasetçi Girişimci İş Kadını ve HÜKAGED Genel Başkanı Fatma Büyükakkaş,  A.9 Televizyon Programcısı Yazar Aylin Atmaca, Atlas Reklam Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Alp Yavuz, Mercek Haber Mühabiri Ahmet Üner ve Murat Demir katılım sağladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU