TOPLUM RUH SAĞLIĞI MASAYA YATIRILIYOR

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi toplum ruh sağılığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla “Toplum Ruh Sağlığı Kongresi” düzenliyor.

TOPLUM RUH SAĞLIĞI MASAYA YATIRILIYOR
TOPLUM RUH SAĞLIĞI MASAYA YATIRILIYOR İbrahim Dinç
Bu içerik 796 kez okundu.

Toplum Ruh Sağlığı Kongresi ile Türkiye’nin ruh sağlığı alanında önde gelen uzmanlarını, araştırmacılarını geniş bir katılımla bir araya getirmek, kamu ve özel hastanelerde ruh sağlığı, koruyucu ruh sağlığı ve toplum ruh sağlığı uygulama ve sorunlarına odaklanmak hedefleniyor.
Bu kongrenin; toplum ruh sağlığını korumak, ruh sağlığı uygulamalarını iyileştirmek, geliştirmek, toplum ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmak, fikir ve deneyimleri paylaşmak ve yeni fikirler geliştirmek için birlikte çalışma fırsatı oluşturması bekleniyor.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi uzman kadrosundan Prof. Dr. A. Tamer Aker, Prof. Dr. Kültegin Ögel, Prof. Dr. M. Emin Önder, Prof. Dr. Işık Karakaya, Doç .Dr. Önder Kavakcı, Uzm. Dr. Selin Birgül Baran, Uzm. Dr. P. Sevda Bıkmaz, Uzm. Dr. Cavid Guliyev, Uzm. Dr. Gülmisal Erdoğan, Uzm. Psk. Alagün Belce Bahşi, Uzm Psk. Z. Olcay Tuna, Uzm. Psk. Burcu Oğuzdoğan, Psk. Neslihan Turan ve Sos. Dilşen Özden kongrede yer alacak.

Aynı zamanda Prof. Dr. Bülent Coşkun, M. Hakan Türkçapar, Prof. Dr. Ahmet Tiryaki, Prof. Dr. Arşaluys Kayır, Prof. Dr. Ayhan Kalyoncu, Prof. Dr. Ayşen Coşkun, Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu, Prof. Dr. Kaan Kora, Prof. Dr. Kemal Sayar, Prof. Dr. Öget Öktem Tanör, Prof. Dr. Sibel Çakır ve Prof. Dr. Timuçin Oral, Doç. Hem. Nurhan Eren gibi ruh sağlığı alanında uzman hekim, psikolog, akademisyen ve hemşireler ile gerçekleşecektir.

Toplum Ruh Sağlığı Kongresi’nin; toplum ruh sağlığını korumak, ruh sağlığı uygulamalarını iyileştirmek, geliştirmek, toplum ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmak, fikir ve deneyimleri paylaşmak ve yeni fikirler geliştirmek için birlikte çalışma fırsatı oluşturması bekleniyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU