HER ŞEY HUZUR KENTİ TUZLAMIZ İÇİN

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği 2018 Huzur Toplantısı Tuzla Ayyıldız Tesislerinde yapıldı.

HER ŞEY HUZUR KENTİ TUZLAMIZ İÇİN
HER ŞEY HUZUR KENTİ TUZLAMIZ İÇİN İbrahim Dinç
Bu içerik 736 kez okundu.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği  ve Tuzla Emniyet Müdürümüz Hüsnü Kahraman’ın Tuzla Ayyıldız Tesislerinde ev sahipliği yaptığı 2018 Huzur Toplantısına Emniyet Mensupları, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birkan Onat, Okul Müdürleri, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER)  Başkanı ve TURKUAZ Gazetesi İmtiyaz Sahibi Oğuzhan Bayrak, Yerel Basınımızdan Tuzla manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğan ŞEREFLİ, Heran Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mükremin ÖZKAYA, Tuzla Pres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erkan Şensoy ve Anadolu Yakası Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Dinç katıldılar.

Tuzla Emniyet Müdürlüğünce hazırlanan kısa bir sunumun ardından kürsüye gelen Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Kahraman kısa bir selamlama konuşmasının ardından Tuzlalılara Emniyetine duyduğu güven ve verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

Halkın desteği olmadan başarılı olamayacaklarını belirten Hüsnü Kahraman; Kültür Başkenti İstanbulumuzun 39 ilçesi içerisinde polisiye olaylar bakımından 35-36.sırada olduklarını; meydana gelen olayların faillerinin büyük çoğunluğunu ise yakalayarak adaletimize teslim ettiklerini belirtti.

İlçemizin huzur içerisinde yaşanabilecek ilçelerden biri olması vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Huzurlu bir ilçe olmaktan duydukları memnuniyetlerini dile getiren Muhtarlarımız, Okul Müdürlerimiz ve Sivil Toplum Temsilcilerimiz başta Tuzla Emniyet Müdürümüz Hüsnü Kahraman’a  ve tüm emniyet mensuplarımıza teşekkür ettiler.

İlçemizin önemli noktalarında konuşlandırılan 175 Döner Mobesse Kamera ile Tuzlamızı gözetlediklerini belirten Hüsnü Kahraman; ‘’Maalesef hırsızlık vakaları gündüz vakti ve üst katlarda meydana gelmektedir. Özellikle siteye girişlerde son model araçlarla gelen maskeli hırsızlar güvenliğin ve komşuların dikkatini çekmemekte ve bu kanun tanımaz mahlukatlarda ellerini kollarını sallayarak hırsızlık vakalarını gerçekleştirmektedirler. Özellikle Sitelerimizdeki Güvenlik Mensuplarımızın ve vatandaşlarımızın çok dikkatli, duyarlı olması gerektiğini ifade den Hüsnü Kahraman günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Teşkilatımızın sizlere ulaşması 3-5 dakidan ibarettir. Bizler halkımızın huzuru için gece-gündüz demeden günün 24 saati hizmetinizdeyiz. 1845 yılında kurulan polis Teşkilatımız günümüz şartlarına entegre olmuş, her türlü teknik teçhizatla donatılmış ve tüm imkanlarını seferber ederek halkımızın huzur ve güvenliği için vazife yapmaktadır’’ dedi.

Toplantıya katılanları dinleyerek istek ve önerilerini not aldıran Emniyet Müdürümüz Hüsnü Kahraman yapılması gereken eksiklikleri  en kısa sürede gidereceklerini belirti.

Salonu tıklım tıklım dolduran misafirlerini uğurlamayı da ihmal etmeyen tevazu sahibi Emniyet Müdürümüz Hüsnü Kahraman’a  ve şahsında tüm emniyet mensuplarımıza Anadolu Yakası Haber Gazetesi Yayın Kurulumuz ve Tuzlamız adına sonsuz teşekkürlerimizi arz eder,  başarılarının devamını dileriz.

Haber: İbrahim DİNÇ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR