ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bağımlılıkla Mücadelede seferber oldu.

ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE
ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE
Bu içerik 844 kez okundu.
Advert

İlçede düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele toplantılarına Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurum  Müdürleri, Çeşitli Sivil Toplum Temsilcri ve halkla bir araya gelerek bağımlılıkla ilgili sorunlara çözüm önerri sunuldu. Bu bağlamda ilçede yapılan çalışmalar hakkında dinleyicre bilgr verildi.

1 Kasım Perşembe günü saat 15.30 da  Emek Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele birimlerince gerçekleştirn toplantıya Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Sağlık Müdürü De. Mete Güngör ve  Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli katıldılar.
Mahallenin sorunları ve alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda ana konu madde bağımlılığıyla mücadele ve alınacak tedbirler oldu. Sağlık Müdürü De. Mete Güngör bağımlılık konusunda halka aydınlatıcı bilgr sundu.
Sancaktepe’de bulunan 19 mahallede bu konuyla ilgili çalışma birimleri oluşturuldu. Biraraya gelmenin ana gayesi yarınlarımızı tehdit eden madde bağımlılığı gençlerimizi bu tehlikeden korumanın çareleri konusunda bir yol belirlemenin ve sorunları yerinde çözmenin gerekliliği vurgulandı.

Haber: Anadolu Yakası Haber

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
ANADOLU’NUN MOTİFLERİ GELİYOR
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!
KIŞ SPORU YARALANMALARINA DİKKAT!