ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bağımlılıkla Mücadelede seferber oldu.

ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE
ÇAĞIN VEBASI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İbrahim Dinç
Bu içerik 649 kez okundu.

İlçede düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele toplantılarına Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurum  Müdürleri, Çeşitli Sivil Toplum Temsilcileri ve halkla bir araya gelerek bağımlılıkla ilgili sorunlara çözüm önerileri sunuldu. Bu bağlamda ilçede yapılan çalışmalar hakkında dinleyicilere bilgiler verildi.

1 Kasım Perşembe günü saat 15.30 da  Emek Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele birimlerince gerçekleştirilen toplantıya Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Sağlık Müdürü De. Mete Güngör ve  Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli katıldılar.
Mahallenin sorunları ve alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda ana konu madde bağımlılığıyla mücadele ve alınacak tedbirler oldu. Sağlık Müdürü De. Mete Güngör bağımlılık konusunda halka aydınlatıcı bilgiler sundu.
Sancaktepe’de bulunan 19 mahallede bu konuyla ilgili çalışma birimleri oluşturuldu. Biraraya gelmenin ana gayesi yarınlarımızı tehdit eden madde bağımlılığı ile gençlerimizi bu tehlikeden korumanın çareleri konusunda bir yol belirlemenin ve sorunları yerinde çözmenin gerekliliği vurgulandı.

Haber: Anadolu Yakası Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI