MİDE VE BAĞIRSAĞI KORUMANIN YOLLARI BURADA

Her hafta birbirinden ilgi çekici konu ve uzman konuklarını, ziyaretçileriyle buluşturan Yaşam Akademisi, ekim ayının son haftasında sağlıklı yaşam uzmanı İpek Kuşçu’yu Akbatı’da ağırlıyor.

MİDE VE BAĞIRSAĞI KORUMANIN YOLLARI BURADA
MİDE VE BAĞIRSAĞI KORUMANIN YOLLARI BURADA İbrahim Dinç
Bu içerik 653 kez okundu.

“Abur Cubura En Güzel Alternatifler” ve “Gerçek Probiyotik Beslenme, Fermantasyonla Şifalı Gıdalar” adlı kitapların yazarı olan Kuşçu, ‘Gerçek Probiyotik Beslenme’ başlıklı söyleşisinde beslenmeye dair merak edilenleri anlatacak.

Sağlıklı yaşam uzmanı ve yazar İpek Kuşçu, Yaşam Akademisi’nin konuğu olarak Akbatı ziyaretçileriyle buluşuyor. ‘Gerçek Probiyotik Beslenme’ başlıklı bir söyleşiyle katılımcıların merak ettiklerini yanıtlayacak olan Kuşçu, sindirimi iyileştirmenin ve bağışıklığı güçlendirmenin yollarını anlatacak. Söyleşi 25 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleşecek.

Beslenmenin bağırsaklar açısından önem arzettiğine dikkati çeken Kuşçu, probiyotik gıdaları günlük düzende yer verilmesi gerektiğine vurgu yapıyor. Kuşçu, ‘Gerçek Probiyotik Beslenme, Fermantasyonla Şifalı Gıdalar’ adlı kitabında da sebze ve meyve turşularından salatalara, peynirlere, marmelat ve çorbalara kadar pek çok kolay tarif var. 

Daha önce çocuklara atölyeler aracılığıyla dersler de veren Kuşçu, “Abur Cubura En Güzel Alternatifler” adlı kitabı ile 7 farklı kategoride sağlıklı, kolay ve lezzetli 85 atıştırmalık tarifi anlatmıştı.

Yaşam Akademisi’nin yepyeni programıyla hayata dair merak edilen birçok konu uzmanı aracılığıyla anlatılacak. Hayatınıza yeni artılar katmak için gelin; dinleyin, öğrenin, dolu dolu bir mevsim geçirin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI