YENİŞEHİR KARTALLARI TEMPOLU ÇALIŞMALARINA AYDOS ÇAMLIK TESİSİLERİ’NDE DEVAM EDİYOR…

“Kulüp Başkanı Adnan BARUTÇU ve Yönetim Kurulu Üyelerini Çamlık Spor Tesislerinde ziyaret ettik.”

YENİŞEHİR KARTALLARI TEMPOLU ÇALIŞMALARINA AYDOS ÇAMLIK TESİSİLERİ’NDE DEVAM EDİYOR…
YENİŞEHİR KARTALLARI TEMPOLU ÇALIŞMALARINA AYDOS ÇAMLIK TESİSİLERİ’NDE DEVAM EDİYOR… İbrahim Dinç
Bu içerik 2640 kez okundu.

Çarşamba akşamı Aydos Çamlık Spor Tesislerinde; Yenişehir Kartalları Spor Kulübü Başkanı Adnan Barutçu, Yönetim Kurulu Üyeleri; A.Cem Yüce/Bşk.Yrd., Selma Yıldız/Kadın Kolları Bşk, Ali Yücel Nazlı/Genel Sekreter, Nihat Akkoç/Sayman, Erdem Yalçın/Hukuk İşlerinden Sorumlu Bşk. Yrd., Özgür Doguç/Hukuk Kurulu  Bşk., Selahattin Barutçu/Hukuk Kurulu, Burhan fenerci/Genel Kaptan, Üyeler; Mehmet Yavuz, Selvi Barutçu, Cemal Kılıç, Murşit Erginel, Heyderi Cankatar, Murat Barutçu, Erdem Yalçın, Toprak Aydın, Hayderi Canlar/U15 Sorumluları, İrfan Yoldaş, Murşit Ergin, Turgut Aydın/Alt Yapı Koordinatörü, Burhan Fenerci/Teknik Direktör, Toprak Aydın, Baldan Temiz/Altyapı Sorumlusu, Sercan Sağlam/Kaleci Antrenörü akşam antremanında biraraya geldiler.

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Dinç Kulüp Başkanı Adnan Barutçu ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Kadın Kolları Başkanı Selma Yıldız’ı Çamlık Spor Tesislerinde ziyaret ederek başarılar diledi.

Başkan Barutçu İbrahim Dinç’in sorularını cevaplarken oldukça kararlıydı.

Başkan Barutçu; “Sporcularımızla  çalışmalarımıza Pendik Belediyesi Aydos Çamlık Spor Tesislerinde aralıksız devam ediyoruz. Bu tempo ile çalışmalarımıza kesintisiz devam edebilirsek başarı kulübümüz için an meselesi” dedi.

Teknik Direktör Burhan FENERCİ, Altyapı Antrenörleri Toprak AYDIN ve Baldan TEMİZ ile Kaleci Antrenörü Sercan SAĞLAM uyumlu çalışıyorlar ve  takımlarına güveniyorlar.

2016 yılında spor hayatına ilk adımını atan  Yenisehir Kartalları Spor Kulübü sporcuları 2017 sezonu amatör küme müsabakalarına iddialı hazırlanıyorlar.

Gazetemizi dikkatlice inceleyen Başkan Barutçu, sayfalarımızı çok beğendi. Gecenin bu saatinde kulüp üyeleri ve sporcularını Aydos Çamlık Spor Tesislerinde ziyaret etmemizden ziyadesiyle memnun olduklarını belirten Başkan Barutçu; “ Bu sezon tek amacımız İstanbul Birinci Amatör Kümeye çıkmaktır” dedi.

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Dinç Başkan Adnan Barutçu ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları Başkanı Selma Yıldız’a, Teknik Direktör Burhan FENERCİ’ye, Kulüp Antrenörleri Toprak Aydın, Baldan Temiz, Sercan Sağlam  ve tüm Sporculara başarılar dileyip topluca resim çekildikten sonra tesisten ayrıldılar.

Haber: Ali NAZLI

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI