EY TÜRK! DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME!

Ülkü Ocakları Üsküdar İlçe Başkanlığı sosyal faaliyetler kapsamında Yavuztürk Mahalle Teşkilatı olarak Yavuztürk Mahallesinde uyuşturucuya karşı pankart ve bildiri çalışması yaptılar.

EY TÜRK! DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME!
EY TÜRK! DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME! İbrahim Dinç
Bu içerik 1832 kez okundu.

Ülkü Ocakları Üsküdar İlçe Başkanımız Ufuk Turna; “Gençlerimizi Türk-İslam ahlakıyla yoğurup, onları örnek bir Türk genci olarak yetiştirmek isteyen teşkilatımız, onları kör bataklıklara sürükleyen alkol,uyuşturucu ve benzeri madde yapıcı maddelerden uzak tutmak için yoğun çaba sarf etmektedir” dedi.

Teşkilat faaliyetleri çerçevesinde birçok seminer ve ziyaretlerinde bu konuyu gündemine alıp zararlarını anlatan teşkilatımız bu faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Çağımızın vebası uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı geçmişte olduğu gibi bu dönemde de bilgilendirme faaliyeti yürüten Ülkü Ocakları Üsküdar İlçe Başkanlığı faaliyet alanı olarak belirlediği Yavuztürk Mahallesin’de Mahalle Teşkilatıyla birlikte pankart ve bildiri çalışması yaptı.

Başkan Ufuk TURNA;Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey’in teşvikleriyle "Ey Türk! Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme!" sloganıyla yola çıkan teşkilatımız mahalle sakinleri, esnafı ve özellikle de mahalle gençleriyle bir araya gelerek uyuşturucunun ve madde bağımlılığının zararlarını anlattı. Mahallenin belirlenen iki noktasına tespit ettiğimiz sloganın yazıldığı iki pankartı asan Ülkücü gençler elden broşür dağıtarak farkındalığın artması için bir takım ziyaretlerde bulunduklarını belirttiler.
Başkan Ufuk TURNA;”Türk gençliğine doğruyu, güzeli ve iyiyi öğütlediği için başta Ülkü Ocakları Üsküdar İlçe Başkanımız Ufuk Turna ve Teşkilatına, daha sonra da özverili çalışmalarından ötürü Yavuztürk Mahalle Başkanı ve Teşkilatına teşekkür ederiz” dedi.

Anadolu Yakası Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ PROF. DR. KEMAL MEMİŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI
15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ÜMRANİYE’DEN COŞKUYLA KUTLANDI