SENDİKACILIKTA BAŞARI DOLU 25 YIL…

Türk Eğitim-Sen İstanbul 6 Nolu Şubesi’nin 6.Olağan Genel Kurulu 12 Kasım 2017 Pazar günü Eryetiş Balkanlar Eğitim Kurumları Kampüsü’nde yapıldı

SENDİKACILIKTA BAŞARI DOLU 25 YIL…
SENDİKACILIKTA BAŞARI DOLU 25 YIL… İbrahim Dinç
Bu içerik 565 kez okundu.

SAMİ ÇELİK İLE YOLA DEVAM

Türk Eğitim-Sen İstanbul  6 Nolu Şubesi’nin 6.Olağan Genel Kurulu 12 Kasım 2017 Pazar günü Eryetiş Balkanlar Eğitim Kurumları Kampüsü’nde yapıldı.

Kongre 10.00’da başladı. Salon, saat 10.00’a gelmeden delegeler tarafından dolmuştu. Kongreye başlama çoğunluğu sağlanmıştı. Kongre kardeşlik içerisinde coşkuyla başladı. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu’ndan sonra divan oluşturuldu. İlk konuşmacı olarak Şube Başkanı Sami ÇELİK alkışlarla kürsüye çıktı. Gündemi belirleyen anlamlı bir konuşma yaptı. Çelik; öğretmenlerin ve üyelerinin sıkıntılarını dile getirdi. Karşılaştıkları zorlukları anlattı. Nasıl direnç gösterdiklerini, nasıl mücadele ettiklerini anlattı. Sözlerini bitirdiğinde alkış tufanıyla karşılaştı. Daha sonra, diğer listenin adayı Serhat ÇELİK kürsüye çıktı. Selam saygıdan sonra, yapacakları çalışmalardan, projelerden bahsetti. Şube başkanına ve delegelere saygılarını bildirdi. Sendikayı daha iyi bir hale getireceklerini anlattı. Saygı ve selam ile sözlerini bitirdi. İki aday konuşmalar sonunda birbirlerine sarılarak kardeş olduklarını ifade ettiler. Kongre sırasında salondaki bütün delegeler arasında samimiyet rüzgarları esti. İlgi, çay, yemek çok güzeldi. Bir liste kazanması gerekiyordu.  6.Olağan Genel Kurulun kazananı SAMİ ÇELİK oldu.

82 delegenin oylarını alarak Beşinci dönem başkanlığa yeniden seçilen Sami Çelik’i kutlar; başarılarının devamını dileriz.

Anadolu Yakası Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU