BAŞIMIZA TUĞLALAR DÜŞMEDEN NE OLUR BİR ÖNLEM ALIN…

Orhanlı-Mescit mahallesi esnaf ve sakinleri feryad ediyor. Başımıza tuğlalar düşmeden ne olur bir önlem alın. Bizi bu sıkıntıdan kurtarın diyorlar.

BAŞIMIZA TUĞLALAR DÜŞMEDEN NE OLUR BİR ÖNLEM ALIN…
BAŞIMIZA TUĞLALAR DÜŞMEDEN NE OLUR BİR ÖNLEM ALIN… İbrahim Dinç
Bu içerik 386 kez okundu.

“İlgililerimizi bir an evvel tedbir almaya davet ediyoruz…”

Birkaç seneden beri zemin kat üzerine 3 kat çıkılmış yarı duvar tuğlaları örülmüş haldeki metruk bina akıbeti meçhul bir halde yapımı durdurulup kaderine terk edilerek bekletilmektedir.

“Hiç çöp yığınının üzerinde yetişen ağaç gördünüz mü?”Zemin katın üzerindeki damda birikmiş bir kamyon çöp çirkin görünümünün yanında zaman zaman esen aşırı rüzgâr ve fırtına neticesinde savrulabilir, caddeden geçenlerin kafasına düşerek ciddi hayati sakıncalar doğurabilir. Mescit mahallesi sakinleri ve esnafları olarak ilgililerimizden; önümüzdeki kış mevsiminde aşırı fırtınalar ve yağışlar gelmeden evvel her hangi bir kazaya mehal vermeden bir an evvel tedbir almalarını ve söz konusu atıl vaziyetteki bir kamyon çöpün de acilen boşaltılmasını bekliyoruz. 

Özel Kartanem Anaokulu yetkilileri; okulumuzla karşı karşıya olan metruk bu bina bizim kadar çevre sakinlerini de rahatsız ve tehdit etmektedir. Bu tehlikeli ve çirkin manzaradan bizler ve velilerimizde çok rahatsızız.

Mahalleli esnaflar ve mahalle sakinleri; “Yerel basınımız sayesinde bizler ilgililerimizi bilgilendirerek vatandaşlık görevimizi yapmanın huzuru ve gönül rahatlığı içerisindeyiz; bundan sonrası mal sahibi ve ilgililerimizi ilgilendiriyor. İlgili mercilerimizin konuyla ilgili uyarılarımıza kulak tıkamayıp istek ve arzularımızı dikkate alacaklarına inanıyoruz” dediler.

Haber: İbrahim DİNÇ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
FATİHLİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI ŞENLİK HAVASINDA KUTLADI…
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR
TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, DGS ADAYLARINA DA ÜCRETSİZ KURS DÜZENLİYOR