ORHANLI SPOR 1.AMATÖR LİGDE…

2014’te göreve gelen Tevfik Şahin yönetimindeki Orhanlı Spor 2015 yılında özel sporcular federasyonuna da üye olarak bölgemizdeki özel sporculara da hizmet vermektedir.

ORHANLI SPOR 1.AMATÖR LİGDE…
ORHANLI SPOR 1.AMATÖR LİGDE… İbrahim Dinç
Bu içerik 556 kez okundu.

“A Takımı Gurubu kuraları çekildi…” Orhanlı Spor’un yeni sezonda özel sporcuları var.

Orhanlı Spor; U15-U16-U17-U19 ve A Takımı ile “Masa Tenisi, Atletizm, Voleybol, Futbol

ve Bocce” branşlarında müsabakalarda yarışacaklar.

Orhanlı Spor Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul 1. Amatör kümede mücadele eden bir kulüptür.

Futbol’da beş kategoride mücadele eden Orhanlı Spor “U15-U16-U17-U19 ve A Takımı” olmak üzere sosyal tesisleri olmayan kulübümüz günümüze kadar Tuzla Belediye Stadında maçlarına çıktı. 2018 sezonunda Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI’nın girişimleri ile Kulübümüz Orhanlı’da yeni Stadlarına kavuştu. Belediye Başkanımızın Spora ve Eğitime verdiği destek bizleri daha da cesaretlendirdi. Yeni stadımızın kulübümüz için büyük avantaj sağlayacağına inanıyoruz.

Orhanlı Spor Kulübü yönetiminde bulunanlar; Başkan Tevfik Şahin, Başkan Yardımcısı Fikri Alkaya.

Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Kuru, Erkan Karaduman, Serkan Acar, Erol Arik, İlyas Cömert, Serdar Baykan, Muhammet Duran, Kasım Durmaz, Mehmet Can Türkoğlu ve  Metin Çağıl.

A Takımı Futbol Antrenörü Metin Çağıl; “Yeni Yönetim Kadromuz işlerinden ve ailelerinden feragat ederek hiç bir beklenti gözetmeksizin bu işe gönül veren sporsever şahsiyetlerdir.

Bu sezon iyi bir takım kurarak Orhanlı Spor’u şampiyon yapmak istiyoruz. Orhanlı ve Tuzla halkının maçlarımıza gelerek destek olmalarını bekliyoruz. Halkımızın takımlarına sahip çıkmasını arzu ediyoruz. Bu kulüp bizim değil Tuzla’nın olduğunu unutmayalım” dedi. 

Anadolu Yakası Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ'NDEN AFET BİLİNCİ KURSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU
FATİH BİLGİ EVLERİNDE YILSONU COŞKUSU